Firma

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na terenie Polski holenderskiej firmy Voortman specjalizującej się w produkcji maszyn do obróbki stali CNC przeznaczonych do wytwarzania szeroko pojmowanych konstrukcji stalowych oraz niemieckiej firmy Schwarze-Robitec oferującej szeroki zakres specjalistycznych giętarek do rur.

Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnych rozwiązań, opracowanych w oparciu o najnowsze technologie - jesteśmy w stanie nie tylko zaoferować odpowiednie urządzenie ale również zaprojektować całą linię produkcyjną spełniającą Państwa indywidualne wymagania.

Oferujemy przede wszystkim profesjonalne rozwiązania do obróbki stali w zakresie:
- obróbki profili (np. maszyny wiercące, piły taśmowe),
- obróbki rur (np. giętarki do rur CNC),
- obróbki blach (np. wypalarki plazmowe),
- obróbki powierzchniowej (np. malarnie i śrutownie przelotowe),
- obróbki płaskowników i kątowników (np. urządzenia do wybijania, ścinania i wiercenia).

Firma Voortman projektuje, wytwarza i dostarcza urządzenia dla stalowego przemysłu przetwórczego oraz przemysłu konstrukcji stalowych od ponad 45 lat. Marka Voortman jest rozpoznawalna i ceniona w skali globalnej o czym świadczą tysiące sprzedanych urządzeń na całym świecie.
Asortyment produktów firmy Voortman obejmuje:
- maszyny wiercące do blach i profili
- piły taśmowe
- linie cięcia i wybijania płaskowników oraz kątowników
- roboty do cięcia profilowego
- bokserki
- wypalarki plazmowe
- wypalarko-wiertarki
- śrutownie przelotowe

Firma Schwarze-Robitec to światowy ekspert w dziedzinie produkcji specjalistycznych giętarek do rur z ponad 80 letnim doświadczeniem.
Najwyższa jakość oraz ponad 2.400 wyprodukowanych w Niemczech giętarek firmy Schwarze-Robitec znalazły uznanie w takich branżach jak energetyka, przemysł chemiczny, samochodowy, stoczniowy czy lotniczy.
Firma Schwarze-Robitec oferuje:
- wysokowydajne giętarki do rur,
- giętarki do rur CNC,
- giętarki do wężownic,
- giętarki dwugłowicowe,
- giętarki do ścian szczelnych oraz wiele innych.

W ciągu 10 lat działalności firmy stworzyliśmy własną filozofię, której podstawową wartością stała się koncentracja na dobru Klienta, a co za tym idzie zdobycie jego zaufania, szacunku, a przede wszystkim lojalności. Aby tego dowieść cały czas prowadzimy badania nad doskonaleniem sprzedaży i kontrolę oferowanych Klientom produktów. Atutem sprzedawanych przez nas maszyn i urządzeń jest ich wysoka jakość, trwałość, funkcjonalność i niezawodność, zaś atutem pracowników firmy Inotech jest ich doświadczenie, ciągłe podnoszenie kwalifikacji i profesjonalizm.

Nasi inżynierowie posiadają wysokie kwalifikacje, które zdobyli w bezpośredniej współpracy z producentami dostarczanych maszyn i urządzeń, dlatego chętnie służą pomocą w doborze odpowiednich urządzeń i w rozwiązywaniu ewentualnych problemów technicznych.

Szeroka lista referencyjna dowodzi satysfakcji Nabywców z oferowanych przez nas produktów. Ponadto dla zakupionych u nas maszyn zapewniamy wyspecjalizowany serwis, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Dzięki dobrze rozwiniętej organizacji sprzedaży zawsze oferujemy Klientowi produkt jakiego szuka i jaki w pełni spełni jego oczekiwania.

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego stworzyliśmy specjalnie dla nich stronę internetową: www.inotech.com.pl, dzięki której mogą być na bieżąco z oferowanymi przez nas produktami.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij