Firma

Oferujemy profesjonalne rozwiązania do obróbki stali w zakresie:

- obróbki profili (np. maszyny wiercące, piły taśmowe),

- obróbki rur (np. giętarki do rur CNC),

- obróbki blach (np. wypalarki plazmowe),

- obróbki powierzchniowej (np. malarnie i śrutownie przelotowe),

- obróbki płaskowników i kątowników (np. urządzenia do wybijania, ścinania i wiercenia).

Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnych rozwiązań, opracowanych w oparciu o najnowsze technologie - jesteśmy w stanie nie tylko zaoferować odpowiednie urządzenie ale również zaprojektować całą linię produkcyjną spełniającą Państwa indywidualne wymagania.

W ciągu 10 lat działalności firmy stworzyliśmy własną filozofię, której podstawową wartością stała się koncentracja na dobru Klienta, a co za tym idzie zdobycie jego zaufania, szacunku, a przede wszystkim lojalności. Aby tego dowieść cały czas prowadzimy badania nad doskonaleniem sprzedaży i kontrolę oferowanych Klientom produktów. Atutem sprzedawanych przez nas maszyn i urządzeń jest ich wysoka jakość, trwałość, funkcjonalność i niezawodność, zaś atutem pracowników firmy Inotech jest ich doświadczenie, ciągłe podnoszenie kwalifikacji i profesjonalizm.

Nasi inżynierowie posiadają wysokie kwalifikacje, które zdobyli w bezpośredniej współpracy z producentami dostarczanych maszyn i urządzeń, dlatego chętnie służą pomocą w doborze odpowiednich urządzeń i w rozwiązywaniu ewentualnych problemów technicznych.

Szeroka lista referencyjna dowodzi satysfakcji Nabywców z oferowanych przez nas produktów. Ponadto dla zakupionych u nas maszyn zapewniamy wyspecjalizowany serwis, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Dzięki dobrze rozwiniętej organizacji sprzedaży zawsze oferujemy Klientowi produkt jakiego szuka i jaki w pełni spełni jego oczekiwania.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij