Maszyna wiercąca Voortman V613

Maszyna wiercąca Voortman V613
Zastosowanie:

Rama maszyny wiercącej do profili Voortman V613 zbudowana jest z grubej litej blachy stalowej w kształcie litery „O”. By jeszcze bardziej zwiększyć sztywność maszyny na jej tyle przyspawano dodatkowy rząd usztywnień. Obrotowa jednostka wiercąca umożliwia wiercenie w obu półkach i środniku. Obrotowa jednostka wiercąca jest przystosowana do użycia wierteł HSS, wierteł z końcówką karbidową, gwintowania otworów, wykonywania pogłębień stożkowych oraz oznaczania zarysu i oznaczania materiału w centralnym punkcie. Przezroczyste, ryglowane drzwi, posiadające certyfikat CE, pozwalają na pełen podgląd procesu, przy jednoczesnej ochronie osoby operującej maszyną. Jeśli w trakcie wiercenia drzwi zostaną otworzone, maszyna zostaje automatycznie wyłączona.

Jednostka wiercąca VD40

Szybkie i precyzyjne wiercenie
Maszyna jest wyposażona w obrotową jednostkę wiercącą VD40 umieszczoną na prowadnicach liniowych. Śruby kulowe w połączeniu z serwonapędem gwarantują szybkie i precyzyjne wiercenie połączone z wysoką prędkością posuwu.Głowica wiercąca jest przystosowana do użycia wierteł HSS, węglików spiekanych, gwintowania otworów, wykonywania pogłębień stożkowych oraz oznaczania materiału w centralnym punkcie.

Brak wibracji
Hydrauliczny zacisk zapobiega poruszaniu się materiału podczasowiercania, zwiększa precyzję wiercenia i wydłuża żywotność narzędzi.

Czystość
Wiertła są chłodzone wewnętrznie przy użyciu mieszanki oleju i powietrza oraz smarowane mgłą olejową dzięki czemu proces obróbki przebiega szybciej, czyściej a narzędzia zużywają się wolniej.

Automatyczny zmieniacz narzędzi

10-pozycyjny automatyczny zmieniacz narzędzi
10-pozycyjny automatyczny zmieniacz narzędzi umożliwia szybką wymianę wierteł.

Automatyczny pomiar długości wiertła
W przypadku zainstalowania nowego wiertła w magazynie, czujnik podczerwieni automatycznie mierzy jego długość. Określenie długości narzędzia pozwala jednostce wiercącej na zbliżenie się do materiału z wysoką prędkością.

Specyfikacja techniczna V613
Zakres roboczy [mm] 450-1.050
Waga pozycjonowania [kg] 13.200
Wiercenie i pozycjonowanie serwomotory
Prędkość pozycjonowania oś X [m/min] 40
Prędkość pozycjonowania oś Y [m/min] 35
Prędkość pozycjonowania oś Z [m/min] 35
Jednostka wiercąca 1 obrotowa
Moc nominalna [kW] 30
Prędkość [obr./min] 0-2.500 bezstopniowo
Zmieniacz narzędzi 2 x 5
Uchwyt wiertła SK40
Średnica wiertła [mm] 5-40
Gwintowanie M6-M30
Waga kabiny [kg] 11.000

 

PARAMETR
WARTOŚĆ
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij