Urządzenie do oznaczania zarysu Voortman V704

Urządzenie do oznaczania zarysu Voortman V704
Zastosowanie:

Firma Voortman przywiązuje najwyższą wagę do jakości, funkcjonalności i łatwości obsługi swoich maszyn. Te kluczowe aspekty znajdują swoje odzwierciedlenie w każdym dostępnym na rynku urządzeniu, zapewniając jednolitość i synergię pomiędzy wszystkimi maszynami firmy Voortman.

Urządzenie V704 firmy Voortman służy do oznaczania zarysu poprzez frezowanie. Sterowana CNC maszyna jest wyposażona 4 karbidowe narzędzia do oznaczania każdej z czterech stron profilu. Za pomocą tych narzędzi, maszyna jest w stanie wyrysować wszystkie możliwe kształty z zachowaniem najwyższej jakości.

SYSTEM POMIARU DŁUGOŚCI Z ROLKAMI PODAJĄCYMI

Ten w pełni automatyczny, napędzany serwomotorem system jest najszybszym na rynku systemem pomiaru długości profili. Profile są hydraulicznie zaciskane w płaszczyźnie poziomej pomiędzy dwoma rolkami dociskowymi a dwoma rolkami podającymi. Zacisk w płaszczyźnie pionowej wykonywany jest przez 4 rolki dociskowe.

Dla dokładnego pomiaru długości profilu, dwa dyski pomiarowe automatycznie pozycjonujące się na odpowiedniej wysokości, umieszczone są po stronie podającej jak i wydającej materiał. Wysokość półki i środnika mierzona jest za pomocą najnowszego systemu pomiaru optycznego.

Maks. prędkość - 42 m/min
Min. długość podawania - 1.500 mm

NARZĘDZIA OZNACZANIA ZARYSU

Układ śrub kulowych w połączeniu z serwomotorem zapewnia niezwykle szybkie i dokładne pozycjonowanie wszystkich 4 narzędzi do oznaczania zarysu poruszających się wzdłuż precyzyjnych prowadnic liniowych. Dzięki krzyżowemu umieszczeniu narzędzi, możliwe jest oznaczanie każdej strony profilu.

Wysokowydajne silniki o prędkości 20.000 obr/min obracają karbidową końcówkę narzędzia znakującego frezując na głębokość około 1 mm. Łatwo wymienna karbidowa końcówka znakująca może być używana z każdej z 4 stron. Frezowanie jest najlepszym rozwiązaniem do oznaczania zarysu materiału, który pozostaje widoczny nawet po śrutowaniu, malowaniu, pokrywaniu proszkowym czy cynkowaniu.

AUTOMATYCZNE OZNACZANIE MATERIAŁU

Przejmując obowiązki spawaczy, urządzenie V704 przyczynia się w znaczący sposób do większej wydajności pracy całego wydziału spawania Precyzyjne umieszczenie wszystkich informacji na profilu przez maszynę V704 eliminuje konieczność czasochłonnych pomiarów dokonywanych przez spawaczy, dzięki czemu mogą się skupić na tym w czym są najlepsi: na spawaniu. Poza tym, w pełni automatyczny system pozwala uniknąć wielu kosztownych, ludzkich błędów.

 Specyfikacja techniczna V704
Zakres roboczy [mm] 500 x 1.250
Waga pozycjonowania [kg] 13.200
Pozycjonowanie serwomotory
Prędkość pozycjonowania X [m/min] 40
Prędkość pozycjonowania Y [m/min] 20
Prędkość pozycjonowania Z [m/min] 20
Jednostki znakujące 4
Prędkość znakowania [m/min] 6,5
Waga maszyny [kg] 5.000

PARAMETR
WARTOŚĆ
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij