Urządzenie do wybijania i ścinania Voortman V505M

Urządzenie do wybijania i ścinania Voortman V505M
Zastosowanie:

Maszyna wybijająco-ścinająca Voortman V505M została specjalnie zaprojektowana do wybijania i ścinania płaskowników i kątowników. Kompaktowa rama urządzenia zapewnia szybką instalację oraz ogranicza ilość potrzebnego miejsca do jej posadowienia. Napędzany serwomotorem system pomiaru długości z rolkami podającymi zapewnia szybki i precyzyjny pomiar profili.

Dwie jednostki wybijające z różnorodnymi wybijakami jak i nożyce ścinające z czterema bokami tnącymi o różnych promieniach, stanowią o uniwersalności tego urządzenia.

Hydrauliczna jednostka wybijająca VPO700

Sztywna rama “O”
Otwory są wybijane w profilu za pomocą dwóch jednostek wybijających VPO700, zawierających po dwa wybijaki na każdą półkę. Jednostki wybijające są zamontowane na solidnej ramie w kształcie litery “O”, która zapewnia stabilny proces obróbki.

Dokładne pozycjonowanie
Za pomocą serwomechanizmu wrzeciona, wybijaki o sile nacisku 70 ton metrycznych, są dokładnie pozycjonowane w osi “Y” wzdłuż podwójnych prowadnic liniowych.

Hydrauliczny zacisk
Hydrauliczny zacisk materiału podczas procesu wybijania zapobiega wszelkim nieprawidłowościom wykonania końcowego produktu.

Szybszy proces wybijania
Podczas umieszczania profilu we właściwym miejscu, wysokość na jaką podnosi się zacisk i wybijak jest automatycznie regulowana w zależności od grubości materiału. Zapobiega to pełnemu wycofaniu jednostek do magazynu, dzięki czemu szybciej można ich użyć ponownie. Odpady powstałe w wyniku procesu wybijania gromadzone są w pojemniku umieszczonym pod obszarem wybijania.

Smarowanie mgłą olejową
Po każdym uderzeniu, w celu wydłużenia żywotności wybijaków, są one smarowane mgłą olejową składającą się z mieszaniny oleju i powietrza.

Nożyce do ścinania kątowników VHS2450

Optimalne ostrze
Nożyce posiadają siłę tnącą 245 ton metrycznych. Wszystkie 4 strony nożyc służą do cięcia. Każda strona posiada inny promień, zapewniając najwyższą jakość cięcia.

Stabilne cięcie
Hydrauliczny zacisk zapobiega przemieszczaniu się materiału podczas procesu ścinania.

Możliwość rozładunku
Po zakończonym procesie cięcia, krótkie produkty trafiają do specjalnego pojemnika umieszczonego na podłodze (nie wliczony w cenę), natomiast dłuższe elementy są transportowane na rolotok wydający (jeśli jest zainstalowany).

Specyfikacja techniczna V505M
Kątowniki [mm] 40 x 4 - 160 x 16
Płaskowniki [mm] 75 x 6 - 160 x 16
Jednostka hydrauliczna [kW] 15
Ciśnienie hydrauliczne [bar] 315
Przepływ hydrauliczny [l/min] 105
Wybijaki 2 x 2
Siła wybijania [t] 70 (metryczne)
Siła ścinania [t] 245 (metryczne)
Waga wybijarki i gilotyny [kg] 6.295

 

PARAMETR
WARTOŚĆ
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij