System magazynowy Voortman V3100

System magazynowy Voortman V3100
Zastosowanie:

System magazynujący
System magazynujący Voortman V3100 został specjalnie zaprojektowany do przechowywania wszelkiego typu materiałów.

Główna rama

Stabilność
Rama główna obu stron systemu wykonana jest z trzech kolumn na których zamontowanych jest 7 ciężkich profili do prowadzenia szuflad. Wszystkie kolumny posiadają regulowane płyty nośne. Obie strony systemu są połączone ze sobą dwiema belkami zamontowanymi na górze. Z tyłu, stabilność i sztywność konstrukcji zapewniają poprzeczne wsporniki.

Półki magazynujące

Łatwy dostęp
Każda z 7 szuflad systemu V3100 jest wyposażona w 2 silniki elektryczne odpowiadające za ich ruch. Szuflady są wykonane z ciężkich stalowych profili ze spodem składającym się z ramy rurowej.

Pionowe wsporniki
Wraz z maszyną dostarczanych jest 100 pionowych wsporników które mogą być zamontowane na ramie rurowej do zagospodarowania szuflad pod wybrany materiał.

Magazynowanie
Szuflady magazynujące mogą przechowywać wszelkiego typu materiał jak profile zamknięte, płaskowniki, kątowniki czy arkusze blach o wymiarach do 2 x 6 m. Całkowita ładowność każdej z szuflad wynosi 10.000 kg.

Sterowanie

Przyjazny interfejs
Panel sterujący wyposażony w 7 podwójnych przycisków jest umieszczony na boku systemu. Każda szuflada ma swój własny zestaw przycisków, jeden do jej wysuwania, drugi do wsuwania.

Ręczne sterowanie
Szuflada przemieszcza się tak długo jak długo wciśnięty jest przycisk. Na panelu sterowania umieszczony jest również wyłącznik nagłego zatrzymania.

Rysunki montażu
Zawiera rysunki niezbędne do budowy systemu magazynowania. Rysunki powinny być użyte tylko raz, udostępnianie osobom trzecim jest zabronione.

Ilość materiału
Łączna ilość stali potrzebnej do budowy systemu magazynowania V3100 wynosi 15.500 kg.

Specyfikacja techniczna V3100
Ilość szuflad 7
Ładowność [kg/szuflada] 10.000
Długość wewn. [mm] 6.300
Szerokość wewn. [mm] 2.320
Wysokość wewn. [mm] 170
PARAMETR
WARTOŚĆ
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij